templombelso

Adomány a templom restaurálására

A Nagymarosi Ifjúsági Találkozónak a nagymarosi egyházközség és templom immár 40 éve ad otthont évente két alkalommal. A negyven év alatt nagyon sok örömet és áldást hozott nekünk, hogy befogadhattuk azokat a fiatalokat, akiket a Jóisten hozott el hozzánk, és akik szomjazták a Vele való találkozást. Most mi, nagymarosiak szeretnénk kérni a segítségeteket.

80 év után felújítjuk templomunk gyönyörű freskóit, hogy újra a régi szépségében ragyoghasson templomunk, s ezáltal is hirdethesse Isten szépségét és a mi szeretetünket őiránta.

Aki szeretné támogatni kezdeményezésünket, a következő számlaszámra tudja eljuttatni adományát.

Római Katolikus Plébánia

11742094-20157874

Közlemény rovatba: Adomány a templom belső restaurálására

Minden kedves adományozónknak, volt és leendő “nagymarosinak” hálásan köszönjük adományát.

[fotó: Szabó Dorka]