Esőhelyszínek

Eső esetén a találkozó programjainak helyszínei a következőképpen alakulnak:

• A közös programokat – a napindítót, a főelőadást, az énekpróbát, a szentmisét és a közös éneklést – a templomban tartjuk. Mivel ide nem férünk be mindannyian, a Szent Márton Közösségi Ház nagytermében kivetítőn követhetitek majd a templomban zajló eseményeket.
  • A fakultációk új helyszínei (térképhez kattints ide!):
    • Kerényi Lajos atya előadása – Templom
    • Beszélgetés a főelőadókkal – Művelődési Ház
    • Kérdezz-felelek – Hadi-ház (Dózsa György út 13.)
    • Iránytű Hivatástisztázó Műhely – Altemplom
    • Sillye Jenő zenés tanúságtétele – Szent Márton Közösségi Ház nagyterme
    • Fábry Kornél atya a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusról – Református templom
    • A házaspár és a pap: barátság vagy távolságtartás? – Szent Márton Közösségi Ház Szent István-terme
    • Istennek lefoglalva. Berhidai Piusz ferences atya a szerzetesi lelkiségről – Művelődési Ház kisterme
    • Az Úr szőlőjében – Hatházi Róbert és Ivanics Zoltán atya a papi lelkiségről – Plébániakert (a z emelvényen, a tető alatt)
    • Lehetőség személyes beszélgetésre az Oázis Lelkigondozó és Mentálhigiénés Szolgálat munkatársaival – Dózsa György út 5.
    • Csendes szentségimádás – elmarad!